MOTO ŠKOLE: Zajedno do uspjeha.

VIZIJA ŠKOLE:

Vizija naše škole je biti prepoznatljiv centar u obrazovanju, gdje svako dijete ima priliku razviti svoje potencijale u sigurnom, podržavajućem i kreativnom okruženju. Naša škola teži oblikovanju učenika u samopouzdane, odgovorne i društveno osviještene pojedince, spremne za suočavanje sa izazovima 21. stoljeća.

MISIJA ŠKOLE:

Misija je pružiti visokokvalitetno obrazovanje koje potiče intelektualni, socijalni i emocionalni razvoj svakog učenika. Kroz inovativne metode poučavanja. inkluzivne programe i kontinuiranu podršku učenicima i roditeljima, želimo osigurati da svaki učenik postigne svoj maksimalni potencijal. Naša škola njeguje vrijednosti poput poštovanja. odgovornosti, suradnje i ljubavi prema učenju, stvarajući tako pozitivnu i inspirativnu školsku zajednicu.