Datum objave: 2. listopada 2024.
Kategorija: Vijesti

Solidarnost na djelu

Drage učenice i učenici,

Gradsko društvo Crvenog križa Čakovec tradicionalno provodi akciju pod nazivom ,,Solidarnost na djelu“ pod sloganom ,,Ne dvoji! Za drugog izdvoji“. Akcija se provodi 10. listopada 2024. godine (četvrtak) na području Međimurske županije.

Akcija će se provesti prikupljanjem financijskih sredstava podjelom bonova učenicima.

Prijedlog organizatora je da se učenicima ponudi bon u vrijednosti jednog eura, a prema mogućnostima roditelja i više. Za donirani novac bit će uručen novčani bon s oznakom vrijednosti od 1 euro ili 50 centi, numeriran i ovjeren žigom GDCK Čakovec.

U II. osnovnoj školi Čakovec akcija će se provoditi u vremenu od 10. listopada (četvrtak) do 17. listopada (četvrtak) 2024. godine.

Pozivamo Vas da se u što većem broju uključite u humanitarnu akciju sa ciljem iskazivanja solidarnosti najpotrebitijima!

Snježana Odak-Hrkač, ravnateljica II. osnovne škole Čakovec