preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Dabar

Dabar

Dabar

Hrvatski u školi

Institut za jezik i jezikoslovlje

elektire

Hrvatska udruga za disleksiju

ADHD

PETZANET

KVIZ

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu suglasnost roditelja.

 

iva.naranda@skole.hr

 
 

RAZLIČAK

Znate li zašto se naš list zove Različak?

THE BUZZ

ŠKOLSKA UČILICA

PROMETNA UČILICA

HRABRI TELEFON

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.


Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.


Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"
   

PRIMANJA RODITELJA

 

 

TJEDNI RASPORED PRIMANJA RODITELJA

šk. god. 2019./2020.

Poštovani roditelji, molimo pridržavajte se rasporeda primanja roditelja te izvan navedenih termina dolazite isključivo u hitnim, izvanrednim situacijama.

 

UČITELJICA / UČITELJ TERMIN PRIMANJA RODITELJA

Ina Magić

ina.magic@skole.hr

 petak 10:00 - 10:45

Valentina Jozić

valentina.jozic3@skole.hr

 četvrtak 8:50 - 9:30

Monika Vrtarić-Vuk

monika.vrtaric-vuk@skole.hr

 ponedjeljkom od 13:15

Petar Korbelj

petar.korbelj@skole.hr

 

Nives Posavec

nives.posavec@skole.hr

 srijeda 12:30 - 13:15

Ivanka Novak

ivanka.novak@skole.hr

 ponedjeljak 8:50 - 9:35

Branka Lamza

 branka.lamza@skole.hr

 četvrtak 12:30 - 13:15

Biljana Forgač

biljana.hlisc@skole.hr

 petak 10:00 - 10:45

Radmila Bašić

radmila.basic@skole.hr

 petak 11:40 - 12:25

Dalija Sklepić Capan

dalija.sklepic-capan@skole.hr

 petak 9:35 - 10:20

Mirjana Grula

mirjana.grula@skole.hr

 

Snježana Odak-Hrkač

snjezana.odak-hrkac@skole.hr

 srijeda 10:00 - 10:45

Gordan Bartolić

gordan.bartolic@skole.hr

 utorak 16:45 - 17:15

Mladen Dešić

mladen.desic@skole.hr

 

Sandra Radiković

sandra.radikovic@skole.hr

 četvrtak 12:30 - 13:15

Nives Horvat

nives.horvat4@skole.hr

 utorak 8:50 - 9:35

Vlatko Pasarić

vlatko.pasaric@skole.hr

 četvrtak 8:50 - 9:35

Iva Naranđa

iva.naranda@skole.hr

 ponedjeljak 9:35 - 10:00

Marjana Modrić

marjana.modric@skole.hr

 petak 10:50 - 11:35

Marta Mikec

marta.mesic@skole.hr

 prijepodne: četvrtak 10:00 - 10:45
 poslijepodne: prema dogovoru

Dunja Mikulaj

dunja.mikulaj@skole.hr

 petak 10:50 - 11:35

Marijana Haramija

marijana.haramija@skole.hr

 srijeda u 10:50

Edita Šanta-Lesjak

editta.santa-lesjak@skole.hr

 
   

Dubravka Hamer

dubravka.hamer@skole.hr

 

Gordana Korent

gordana.korent@skole.hr

 

Domagoj Turk

domagoj.turk@skole.hr

 ponedjeljak 10:00 - 10:45

Ida Veselovac

ida.veselovac@skole.hr

 jutarnja smjena: srijeda 11:40 - 12:25
 poslijepodnevna smjena: utorak 12:30 - 13:15

Ivana Ivanković

ivana.posavec@skole.hr

 ponedjeljak 10:00 - 10:45

 

UDŽBENICI 2020-21

UPISI U SŠ

upisi


Office 365

MS Office 365

Besplatna Office365 usluga i alati koji omogućuju suradnju i komunikaciju između svih sudionika u obrazovnom sustavu.


MZO - Vijesti

Škola za život

Škola za život


KNJIŽNICA

Upute za webmail
Priloženi dokumenti:
CARNET Webmail-upute.pdf


e-Dnevnik

e-Dnevnik

e-dnevnik za učenike


MZO - Natječaji

Edmodo

Edmodo


eTwinning

 

European Schoolnet Academy

European Schoolnet Academy


School Education Gateway

School Education Gateway


EU Code Week 2018

CodeWeek 2018

CodeWeek 2019


Raspored sati

RASPORED SATI


Satnica

Portal edu.hr

portal edu.hr


Erasmus+

Innovate Together


Brošura za roditelje

Brošura


E-MAIL ADRESA

ured@os-druga-ck.skole.hr

E-MAIL
 


Oglasna ploča - RSS
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

ODRŽIVA ENERGIJA

PREGLED AKTIVNOSTI

PROGRAMIRANJE

EUROPSKI TJEDAN PROGRAMIRANJA


PROJEKT ŠAFRAN

PROJEKT ŠAFRAN - THE CROCUS PROJECT


WWF

WWF


FOREST - ŠUMA


CARNet vijesti - RSS

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


 

ENCIKLOPEDIJA


 

WIKIPEDIA NARODNE NOVINE


CARNet CERT - RSS
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

HIMNA NAŠE ŠKOLE

HIMNA

NASRED NAŠEG ČAKOVEČKOG JUGA
UZDIŽE SE OSNOVNA DRUGA

NAJLJEPŠA JE ŠKOLA
SVA U CVIJEĆU
SVAKOM DAJE I ZNANJE I SREĆU

NAJLJEPŠA JE ŠKOLA
SVA U CVIJEĆU
SVAKOM DAJE I ZNANJE I SREĆU

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

NAKON OSAM GODINA SREĆE
SVATKO SVOJIM PUTEM KREĆE
SJETIT ĆE SE JEDNOM STARIH DANA
I NAJLJEPŠIH ĐAČKIH USPOMENA

SJETIT ĆE SE JEDNOM STARIH DANA
I NAJLJEPŠIH ĐAČKIH USPOMENA

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

Priloženi dokumenti:
Druga.wma


Korisni linkovi

Tražilica






preskoči na navigaciju